Zostań darczyńcą

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego wspólnego dzieła – zapraszamy.

Pomagać można na różne sposoby – jeśli chciałbyś przekazać nam pomoc rzeczową – zapraszamy do kontaktu. Jeśli dysponujesz autem i mocą przerobową, by czasem podrzucić rzeczy do potrzebujących – będziemy wdzięczni za każdą parę rąk. Jeśli jesteś zabiegany, ale chciałbyś pomóc – wpłać dowolną sumę na jedną z naszych akcji lub przekaż darowiznę na cele statutowe. Nieistotna jest forma. Zawsze możesz pomóc!

Dokonaj wpłaty

Fundacja zgodnie ze statutem prowadzi zarówno działania mające na celu bieżącą pomoc osobom potrzebującym, jak również prowadzi działania w związku z konkretnymi akcjami. Dokonując wpłaty na proszę w tytule wpłaty darowizny należy określić czy dotyczy ona działalności statutowej czy działania związanego z konkretną akcją na rzecz wybranej grupy, osoby bądź instytucji.

Wpłaty na bieżącą działalność

Dokonując wpłaty na konto Fundacji w tytule przelewu należy zamieścić zwrot jednoznacznie potwierdzający rodzaj wpłaty, np.:

DAROWIZNA
lub
DAROWIZNA NA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ
lub
WPŁATA NA BIEŻĄCE DZIAŁANIA
lub
WSPARCIE NA FUNDACJĘ

Dane do przelewu

Odbiorca:
Fundacja Patrz Sercem
Adres:
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Numer rachunku w Idea Bank S.A.:
78 1950 0001 2006 0064 1300 0002
Tytuł przelewu*:
*) wpisać zgodnie z wytycznymi powyżej

Wpłat należy dokonywać wyłacznie w formie krajowego przelewu bankowego. Przelewy z kont zagranicznych będą odrzucone. Fundacja nie przyjmuje także wpłat w formie gotówkowej oraz poprzez przekazy pocztowe.

Zostań partnerem

Zapraszamy inne organizacje do współpracy. Wspólnie można tworzyć większe dzieła. Skontaktuj się z nami, w czym mogą zazębiać się nasze działania.

Kontakt

Zostań wolontariuszem

Chętnie przyjmujemy wolontariuszy do bieżących spraw fundacji. Pomoc w kontaktach z darczyńcami, koordynacja transportu darów, zbiórki darów oraz pieniędzy, pomoc przy przepakowywaniu jedzenia. Możesz pomóc w wybrany przez siebie sposób.

Wszystkim obecnymwolontariuszom – DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

Grono wolontariuszy to wspaniała rodzina pomagaczy. Jeśli czujesz, że możesz być jej częścią – zapraszamy do kontaktu z nami!.

Kontakt