Zostań darczyńcą

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego wspólnego dzieła – zapraszamy.

Pomagać można na różne sposoby – jeśli chciałbyś przekazać nam pomoc rzeczową – zapraszamy do kontaktu. Jeśli dysponujesz autem i mocą przerobową, by czasem podrzucić rzeczy do potrzebujących – będziemy wdzięczni za każdą parę rąk. Jeśli jesteś zabiegany, ale chciałbyś pomóc – wpłać dowolną sumę na jedną z naszych akcji lub przekaż darowiznę na cele statutowe. Nieistotna jest forma. Zawsze możesz pomóc!

Dokonaj wpłaty

Fundacja zgodnie ze statutem prowadzi zarówno działania mające na celu bieżącą pomoc osobom potrzebującym, jak również prowadzi działania w związku z konkretnymi akcjami. Każda prowadzona akcja ma swój indywidualny numer konta. Dlatego dokonując wpłaty należy zwrócić uwagę, aby wpłata była na właściwy rachunek. darowizny należy określić czy dotyczy ona działalności statutowej czy działania związanego z konkretną akcją na rzecz wybranej grupy, osoby bądź instytucji.

Dane do przelewu

Odbiorca:
Fundacja Patrz Sercem
Adres:
ul. Wolska 225, 01-258 Warszawa

Wpłat należy dokonywać wyłacznie w formie przelewu bankowego. Fundacja nie przyjmuje wpłat w formie gotówkowej oraz poprzez przekazy pocztowe.

Zostań partnerem

Zapraszamy inne organizacje do współpracy. Wspólnie można tworzyć większe dzieła. Skontaktuj się z nami, w czym mogą zazębiać się nasze działania.

Kontakt

Zostań wolontariuszem

Chętnie przyjmujemy wolontariuszy do bieżących spraw fundacji. Pomoc w kontaktach z darczyńcami, koordynacja transportu darów, zbiórki darów oraz pieniędzy, pomoc przy przepakowywaniu jedzenia. Możesz pomóc w wybrany przez siebie sposób.

Wszystkim obecnym wolontariuszom – DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

Grono wolontariuszy to wspaniała rodzina pomagaczy. Jeśli czujesz, że możesz być jej częścią – zapraszamy do kontaktu z nami!

Kontakt